top of page
Vyhledat

Borriana ve Victorce (15.—21.10.) 1. část výměnného pobytu

Letošní sérii výměnných pobytů zahájil přílet studentů ze Španělské Borriany.Ujali se jich rodiny žáků devátého ročníku, kteří se na jaře naopak pojedou podívat do Španělska – do školy IES Jaume I v Borrianě.


V pondělí jsme je uvítali ve Victoria school a naši žáci španělům ukázali, jak probíhá výuka v lese. Nechybělo křesání ohně pazourkem včetně chytání jisker do práchna a jiné dovednosti. V průběhu návštěvy děti vyrazily třeba na neviditelnou výstavu a za památkami do Prahy či do Kutné Hory. Ve škole si ještě užili společné vaření tradiční české kuchyně a la Masterchef, než přišel den loučení. Tak příště u vás!

14 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page